Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Woda mineralna Demokracja wydobywana jest bezpośrednio ze źródła położonego w ekologicznie czystym rejonie Pogórza Kaczawskiego. Tradycja, związana z cudownymi właściwościami wody czerpanej z tzw. studni św. Jadwigi sięga czasów średniowiecza. Jak głoszą najstarsze zachowane zapiski, księżna Jadwiga, matka księcia Henryka Pobożnego, który zginął pod Legnicą w 1241 r. w bitwie z Tatarami, nocowała w pobliżu grodu? W miejscu jej pobytu wybiło źródełko, zwane odtąd jej imieniem.

Ujęcie jest historycznie udokumentowanym, izolowanym geologicznie samo wypływem – oznacza to, że woda podlega naturalnej filtracji i zawiera wiele cennych dla zdrowia minerałów. Woda mineralna Demokracja charakteryzuje się niską mineralizacją, dzięki czemu doskonale nadaje się do codziennego spożycia dla dorosłych i dzieci. Swój wyśmienity smak zawdzięcza naturalnemu, średniemu nasyceniu dwutlenkiem węgla.

Zawiera ona idealne proporcje najważniejszych składników mineralnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Osiem niezbędnych dla życia składników mineralnych zostało zestawionych przez naturę w takich proporcjach, które idealnie odpowiadają zawartości tych składników w naszym organizmie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl